Haberler


Bağımsız Türkiye Partisi Büyük Kongre’ye hazır

Bağımsız Türkiye Partisi Büyük Kongre’ye hazır

Bin 247 delegenin genel başkan seçmek için oy kullanacağı Bağımsız Türkiye Partisi’nin 5. Olağan Büyük Kongresi 26 Mayıs Pazar günü Saat 10.00’da Ankara Büyük Anadolu Oteli’nde yapılacak.

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) büyük kongre hazırlıklarını tamamladı. Ankara’da 26 Mayıs 2013 Pazar günü yapılacak olan 5. Olağan Büyük Kongre öncesinde hazırlıklarını tamamlayan Bağımsız Türkiye Partisi’nin kayıtlı  bin 247 delegesi genel başkanlarını seçmek için Büyük Anadolu Oteli’nde buluşacak. 26 Mayıs 2013 Pazar günü Ankara Büyük Anadolu Oteli’nde yapılacak olan büyük kongre saat 10.00’da başlayacak. 81 ilden gelecek bin 247 kayıtlı delege ve Bağımsız Türkiye Partisi sevdalılarının katılımıyla her kongrede olduğu gibi bayram havasında gerçekleşmesi beklenen kongreye 10 binin üstünde bir katılımın olması bekleniyor. Kongrede BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş, oy verme işlemi başlamadan önce bir konuşma yapacak. Bin 247 delege kullandıkları oylarla Genel Başkanı, Merkez Yürütme Kurulu, Yüksek Disiplin Kurulu asil ve yedek üyelerini belirleyecek.

BTP’nin 5. Olağan Büyük Kongresi’nde Türk tasavvuf musikisinden eşsiz örnekler, marş ve türküler Grup Nefes farkıyla misafirlerle buluşacak. Oy verme işleminin ardından sandıklar açılıp sonuçlar açıklanacak. Genel Başkan’ın teşekkür konuşmasının ardından Kongre sona erecek. Bağımsız Türkiye Partisi’nin 5. Olağan Büyük Kongresi Meltem TV, Mesaj TV, Kadırga TV, Köy TV başta olmak üzere birçok televizyon kuruluşu tarafından canlı olarak yayınlanacak.


Eklenme tarihi: 24-05-2013