Haberler


BTP’den görkemli açılış

BTP’den görkemli açılış

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kastamonu İl Başkanlığı, taşındığı yeni il binasında görkemli bir açılış töreni düzenledi. Yerel medyanın da ilgi gösterdiği açılış töreninde, BTP’nin Türkiye’nin sorunlarını çözmede tek adres olduğu vurgulandı 

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kastamonu İl Başkanlığı'nın Belediye Caddesi'ndeki yeni il binası görkemli bir törenle açıldı. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizin manevi huzurlarında saygı duruşu ve ardından okunan istiklal Marşı'yla başlayan açılış törenine, BTP Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Sayan, Bölge Müfettişleri Ömer Nezir, Murat Gülen, İl Müfettişi Yenal Arman, İl Başkanı Murat Çoban, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Rahmi Sakoğlu, Sadık Bora, Ali Örpek, Cide ilçe yönetiminden Ziya Talip Bora, Taşköprü İlçe yönetiminden Hakan Kayacan ve Ramazan Aktaş, Araç ilçe yönetiminden İrfan Güzelyıl, Yeşilova belde yönetiminden Hüseyin Akgül, Çatalzeytin İlçe Başkanı Mehmet Gürgür, diğer parti yetkilileri ve vatandaşlar katıldı. Sıcak bir atmosferde gerçekleşen törene Kastamonu yerel basınının ilgisi de dikkat çekti.

​Dünya Milli Ekonomi Modeli'ne muhtaç

Törende, Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Sayan yaptığı konuşmada, BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş’a ait Milli Ekonomi Modeli’nin (MEM) tüm dünyada çöken kapitalizme karşı tek çözüm olduğunu ve dünyada sessiz bir devrim yaşandığını söyledi. Rusya’nın davetiyle Moskova’ya Prof. Dr. Haydar Baş’ın çıkarma yaptığını ifade eden Sayan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in ekonomi danışmanlarının önerisiyle Milli Ekonomi Modeli’nin Rusya’ da kanunlaştığını söyledi.

BTP çözümün tek adresidir

Bölge Müfettişi Murat Gülen, “Bağımsız Türkiye Partisi tüm illerde olduğu gibi Kastamonu'da da iddialıdır” ifadesini kullanırken, Bölge Müfettişi Ömer Nezir, “Şu anda tüm ilçelerimizde teşkilatlarımızı güçlendiriyoruz ve inanıyoruz ki, partimiz ilke ve projeleri ile genel seçimde iktidara doğru yol alacaktır” şeklinde konuştu.

İl Müfettişi Yenal Arman, “BTP küreselleşmeye karşı milli duruşu temsil etmektedir. Milletimizi ayağa kaldıracak somut projeleriyle Türkiye’mizi lider ülke yapacak iradeye sahip tek partidir” derken, Kastamonu'daki yaptığı başarılı çalışmalarla dikkat çeken İl Başkanı Murat Çoban ise açılışa yoğun ilgi gösteren vatandaşlara ve özellikle ilgilerini eksik etmeyen Kastamonu yerel medyası yöneticileri ve çalışanlarına teşekkür etti.

 


Eklenme tarihi: 19-02-2015