Haberler


Asırlık nineden Haydar Baş'a 'sen Atatürk gibi adamsın'

Asırlık nineden Haydar Baş'a 'sen Atatürk gibi adamsın'

BTP Lideri Prof. Dr. Haydar Baş, "Ben her zaman diyorum. Beni iktidar yapın, Türkü dünya lideri yapayım. Bakın Rus vekillerin hepsi 'Ne Mutlu Türküm diyene' demektedir. Bunu başka hiçbir siyasi parti lideri yapamaz. Bu sebeple bana güvenin" dedi. 

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş, seçim çalışmaları kapsamında İstanbul Bayrampaşa'da bulunan Kanatlar ve Çevre Köyleri Kültür Ve Sosyal Yardımlaşma Derneği'ni ziyaret etti.
Milli Ekonomi Modeli kaynaklı projelerini anlatan Haydar Baş, 

"Ben asgari ücreti 5 bin TL yapacağım. 'Nereden verecek, nasıl verecek' diyorlar. Kaynakları izah etmeye başladım. AKP'liler 'biz bunları sattık' diyor. Yahu babanın çiftliği mi ki satıyorsun. Bu madenler bu milletin malıdır. Bunlardan yabancılara zırnık vermeyiz. Bu bizim hukuki hakkımızdır. Allah'ın izniyle bu hakkımızı kullanacağız ve çalışan arkadaşlarımıza en az 5 bin lira vereceğiz" dedi.

"Ev hanımları çocuklarına, beylerine hizmet ediyor" diyen BTP Lideri,

"Haydar Hoca'nız her ev hanımına 1.500 lira maaş verecek. Bu ülkede yaşayan herkes bu ülkenin vatandaşıdır. Bu ülkenin kaynakları bu millete aittir. Peki, ne veriyorlar bu millete? Savaş olduğu zaman gel, askere gel, vergiyi ver... Her istediğin yerde onu en zor işe koşuyorsun ama devletin nimetlerinden buna hiçbir pay vermiyorsun. Allah kısmet ederse her vatandaşımıza bin TL vatandaşlık maaşı vereceğiz. Var mısınız?" dedi.


"DOĞUM YAPAN HER KADINA 15 BİN TL VERECEĞİZ"
"Sayın Cumhurbaşkanımız 3 çocuk istiyor. Ne veriyorsun ona, hiç. Ot mu yiyecek bu, toprak mı yiyecek?" diye soran Prof. Dr. Haydar Baş, şunları söyledi: "Allah kısmet ederse biz doğum yapan her kadına doğum hediyesi olarak 15 bin lira vereceğiz. Bir milletin en büyük zenginliği nüfusudur, bunu iyi bilin. Nüfusunuz ne kadar büyükse o kadar güçlü devlet ve millet olursunuz. Ayrıca her ay da 250 TL çocuk maaşı vereceğiz. Zaten buluğ çağına geldikten sonra da bin lira vatandaşlık maaşı alacak."

ASIRLIK NİNE: "SEN ATATÜRK GİBİ ADAMSIN"
Programın sonunda 1931 doğumlu Mihriban Nine, BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş'ın yanına gelerek boynuna sarıldı ve sen "Atatürk gibi adamsın" dedi. Mihriban Kanatlar nineye sarılan BTP Genel Başkanı Prof. Baş, Atatürk'ün ne kadar büyük bir lider olduğunu anlattı.

'RUS VEKİLLERE 'NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE' DEDİRTTİM!
BTP Genel Başkanı Haydar Baş, dünyanın öbür ucuna da gitse değişmeyeceğini belirterek,

"Ben Müslüman Türk'üm. Bu, dünyanın öbür ucuna da gitsem değişmez. Diğer parti liderleri gibi gittiğim yere benzemem, onları kendime benzetirim. Mustafa Kemal Atatürk kimseye benzememiştir. Ben de benzemem. Diğer parti liderlerine bakarsanız, her gittikleri yerde o devletin yansımasını yaparlar. Ben aksine, gittiğim ülkede kim olursa olsun fark etmez, Türk ve Müslüman kimliğimden taviz vermem. Onları kendime benzetirim" dedi.

BTP Genel Başkanı Prof. Baş, "Ben her zaman diyorum. Beni iktidar yapın, Türkü dünya lideri yapayım. Bakın Rus vekillerin hepsi 'Ne Mutlu Türküm diyene' demektedir. Bunu başka hiçbir siyasi parti lideri yapamaz. Bu sebeple bana güvenin" diye konuştu.
Türk milletini "bir eli yağda, bir eli balda" yaşatma sözü veren Prof. Dr. Haydar Baş şöyle konuştu: 

"Asgari ücreti 5 bin lira yapacağım. Ev hanımlarına bin 500 lira vereceğim. Vatandaşlık maaşı da bin lira vereceğim. Rahat bir yaşam tarzınız olacak. ABD ve Avrupalıları bu milletin hizmetkarı yapacağım." 


Eklenme tarihi: 27-05-2015