Haberler


BTP Konya İl Kongresi

BTP Konya İl Kongresi

BTP Konya İl Başkanlığı 6. Olağan Kongresi yoğun bir katılımla gerçekleşti. İl Başkanı Hasan Öztürk burada yaptığı konuşmada, “Çözümü olan tek parti Bağımsız Türkiye Partisi'dir. Artık uyanma vakti gelmiştir” dedi
 
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Konya İl Başkanlığı 6. Olağan Kongresi geçtiğimiz gün yoğun bir katılımla gerçekleşti. Çok sayıda delege ve davetlinin katıldığı kongrede oturum başkanlığını BTP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Yaşar yaptı. BTP Kurucu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ata Selçuk kongrenin onur konuğuydu.
 
Oturum başkanı İzzet Yaşar, konuşmasını yapmak üzere İl Başkanı Hasan Öztürk'e söz verdi. Hasan Öztürk yaptığı konuşmada, “Ülkenin liderimiz Prof. Dr. Haydar Baş'a ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Güveninize layık olmak için yeniden güçlü bir ekiple yola çıktık. Ülkemizin atmosferinin her gün daha da karardığı bu günlerde partimizi iktidar etmek boynumuzun borcudur. Diğer hiçbir siyasi partinin çözümü yok. Türkiye'yi uçurumun eşiğine getirmişlerdir. Çözümü olan tek parti Bağımsız Türkiye Partisi'dir. Artık uyanmak vakti gelmiştir" dedi.
 
Ardından BTP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Yaşar kürsüye davet edildi. O da konuşmasında Hasan Öztürk'ü yakinen tanıdığını, çok değerli biri olduğunu söyleyerek teşkilat mensuplarından Öztürk'e tam destek verilmesini istedi. Daha sonra, onur konuğu BTP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ata Selçuk teşekkür konuşması yaptı. Konuşmaların ardından yapılan oylamada Hasan Öztürk ve ekibi delegelerin tam desteğini alarak yeniden Konya İl Başkanlığına seçildi. Kongre sonunda gençler yöresel müzikler eşliğinde oynayarak hünerlerini sergiledi. Programın ardından davetlilere yemek verildi.


Eklenme tarihi: 23-03-2016