Haberler


Yüzlerce CHP'li BTP'ye katıldı

Yüzlerce CHP'li BTP'ye katıldı

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş, sosyal medya üzerinden bir araya gelerek buluşma gecesi düzenleyen sevenleri ile İstanbul'da buluştu. Programa katılan binlerce kişi Bağımsız Türkiye Partisi rozeti taktı


Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş, İstanbul'da sosyal medyadan kendisini takip eden sevenleri ile buluştu.Binlerce kişinin katılıp Bağımsız Türkiye Partisi rozeti taktığı buluşmada BTP saflarına katılan ünlü isimlerden biri de basın dünyasının duayen ismi gazeteci Nurcan Sabur oldu.
Toplantıda Nurcan Sabur'a rozetini bizzat Prof. Dr. Haydar Baş taktı. Katılım töreni ve rozet takma merasiminden sonra Nurcan Sabur bir konuşma yaptı."Atatürk'ün Türk milletine anlatılması konusunda yaptığı çalışmalardan dolayı Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş'a teşekkürlerini sunarım” diyen Sabur, "Şu ana kadar birçok toplantıya katıldım. Ama bugün buraya farklı bir heyecanla geldim. Hayatımda çok Atatürk kitabı okudum lakin Hoşgeldin Atatürk beni derinden etkiledi. Atatürk ne kadar dindarmış bu kitapla öğrendim. Şu anda nutuk ve Hoşgeldin Atatürk başucumdadır” dedi.

'Milli Ekonomi Modeli mutlaka uygulanmalı'Hoş Geldin Atatürk eserini kaleme aldığı için Prof. Dr. Haydar Baş'a çok müteşekkir olduğunu ifade eden Sabur şöyle konuştu: "Bu ülkede bir kesim Atatürk’e dinsiz derken, diğer kesim dindar demedi. Şayet zamanında Atatürk’ün dini yönü anlatılmış olsaydı, bu ülkede huzur ve refah inşa edilmiş olurdu. Haydar Baş Hoş geldin Atatürk eseri ile huzur ve refahı inşa edeceğinden endişem yok. Dindar Atatürk ülkemizdeki kavgaları bitirecektir. Bu eser gönülden, kaynakları ile ortaya konmuş bir eserdir. Bu konuda Haydar Bey'e çok teşekkür ederim.” 'Hoş geldin Atatürk eserini okuduktan sonra Haydar Baş Bey'e muazzam kalbi bir muhabbetim oluştu' diyen Nurcan Sabur, Ehli Beyt açılımı da bu ülke için muazzam bir yaklaşımdır. Ekonomide ortaya koyduğu Milli Ekonomi Modeli'ni acilen ülkemizde devreye koymamız kaçınılmaz hale gelmiştir. Haydar Bey bu ülkenin gerçeklerini ortaya koymaktadır. Projeleri de ülkemizin kurtuluşudur. Yanında olmamız ülkemiz için hayırlı olacaktır" ifadelerini kullandı.


Eklenme tarihi: 17-12-2018