“Bayram Devletimize, Milletimize Hayırlar Getirsin”

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş Kurban Bayramı’nı memleketi Trabzon Akçaabat’ta karşıladı.

Bayram namazını Şehitlik Tepesi Camii’nde kılan BTP lideri, daha sonra BTP’nin merhum genel başkanı Prof. Dr. Haydar Baş’ın kabrini ziyaret etti.

Parti kurmaylarının da eşlik ettiği ziyaret sırasında Prof. Dr. Haydar Baş’ın kabri başında Kuran-ı Kerim okundu, dua edildi.

blank

Şehitlik Tepesi’nde partililerle de bayramlaşan BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş burada basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

Baş, “Allah hepimize hayırlı bayramlar nasip etsin. Bayramlar birliğimizin, beraberliğimizin teminatı olan günler. Hem milli bayramlarımız hem dini bayramlarımız. Bugün de Kurban Bayramı vesilesi ile arkadaşlarımızla biraraya geldik. Trabzon Akçaabat’ın şehitlik tepesinde bayram namazımızı eda ettik. Bu vesile ile Türkiye’nin geçtiği zorlu dönemde bu bayramların birliğimize, beraberliğimize teminat olmasını yüce Mevla’dan niyaz ediyorum.” Dedi.

“Aslında temel meselemiz budur”

“Bayramın ikinci günü itibariyle de diğer siyasi partilerle heyetlerimiz bayramlaşmalar yapacak. Ben de burada diğer siyasi partilerin genel başkanlarının bayramını tebrik ediyorum.” diyen BTP lideri şöyle devam etti; “ Bayramın devletimize, milletimize hayırlar getirmesini niyaz ediyorum. Bu günler güzel günler. Bu birliktelikler bizler için her zaman güç kudret oluyor. Bunlardan kültürel olarak da, manevi olarak da hiçbir zaman uzaklaşmamız gerekiyor. Aslında temel meselemiz budur. Tüm milletimize hayırlı bayramlar diliyorum”

BTP’nin bayramlaşma programı…

Öte yandan BTP Genel Merkezi diğer partilerle bayramlaşma programını açıkladı.

Bayramın ikinci günü gerçekleşecek bayramlaşma programı şu şekilde:

Vatan Partisi:12.35 – 12.50

Demokrat Parti:13.05 – 13.20

Memleket Partisi:13.30 – 13.45

Büyük Birlik Partisi:13.55 – 14.10

Demokrasi ve Atılım Partisi: 15.00 – 15.15

Cumhuriyet Halk Partisi: 15.15 – 15.30

İYİ Parti: 15.55 – 16.10

Gelecek Partisi: 16.15 – 16.30

Demokratik Sol Parti: 16.30 – 16.45

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ 2021 Tasarım
Tüm hakları Bağımsız Türkiye Partisi’ne aittir. Sitede yayınlanan yazılar, ancak kaynak ve adres gösterilerek kullanılabilir.
Copyright © BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ 2021 Tasarım
Tüm hakları Bağımsız Türkiye Partisi’ne aittir. Sitede yayınlanan yazılar, ancak kaynak ve adres gösterilerek kullanılabilir.
X