BTP İstanbul İl Kongresi Pazar Günü Yapılacak

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, 28 Kasım Pazar günü saat 14:00’da başlayacak kongrede ekonomi ve güncel konularla ilgili olarak manifesto niteliğinde bir konuşma yapacak.

blank

Bağımsız Türkiye Partisi’nde (BTP)  kongre süreci devam ediyor. 
28 Kasım Pazar günü saat 14.00’te Pullman Kongre Merkezi’nde İstanbul il kongresi gerçekleştirilecek.
Kongrenin onur konuğu BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş olacak.

Kongre öncesi İl Başkanı Fuat Şengül’den açıklama geldi.
Yaptığı basın açıklamasında tüm İstanbulluları kongreye davet eden Şengül, “Kıymetli İstanbullular… Genel Başkan Hüseyin Baş beyin katılımıyla gerçekleşecek olan kongremizde yaşadığımız ekonomik sıkıntıların, kur – faiz problemlerinin, işsizliğin, aşsızlığın, yoksulluğun çaresini genel başkanımız Hüseyin Baş bey, Prof. Dr. Haydar Baş beyin yazmış olduğu Milli Ekonomi Modeli  çerçevesinde çözümleyecek ve çıkış yolunu çok önemli açıklamalarla ortaya koyacak. Gelin tüm İstanbullular olarak, 28 Kasım Pazar günü saat 14:00’da Pullman Kongre Merkezi’nde beraber olalım, çözümün adresinde birliğimizi ortaya koyalım.” ifadelerini kullandı.

blank

BTP’den yapılan açıklamada da kongrede özel bir sinevizyon gösterimi yapılacağı, genel başkan Hüseyin Baş’ın da ekonomi ve güncel konularla ilgili olarak manifesto şeklinde bir konuşma yapacağı bildirildi.
BTP İstanbul il kongresinin çok sayıda tv kanalı ve sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacağı bildirildi.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ 2021 Tasarım
Tüm hakları Bağımsız Türkiye Partisi’ne aittir. Sitede yayınlanan yazılar, ancak kaynak ve adres gösterilerek kullanılabilir.
Copyright © BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ 2021 Tasarım
Tüm hakları Bağımsız Türkiye Partisi’ne aittir. Sitede yayınlanan yazılar, ancak kaynak ve adres gösterilerek kullanılabilir.
X