Haberler


​REKTÖR KARACOŞKUN’DAN BTP’YE ZİYARET

​REKTÖR KARACOŞKUN’DAN BTP’YE ZİYARET

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kilis İl Başkanlığını ziyaret etti. 

Rektör Karacoşkun, BTP Kilis İl Başkanı Alaiddin Özkar ve yönetim kurulu üyeleri ile BTP İl binasında bir araya geldi. 
Kent ekonomisine katkı sağlıyoruz
Rektör Karacoşkun, 7 Aralık Üniversitesinin Kilis ekonomisine ne gibi katkılar sağladığı noktasında bilgiler vererek, üniversite olarak Kilis'in kalkınması noktasında bütün yatırımcılara bilgi ve teknik destek verdiklerini dile getirdi. Üniversitenin organik zeytinyağından, sabuna yerli fide yetiştiriciliğine kadar birçok alanda öncü çalışmalar yürüttüğüne parmak basan Rektör Karacoşkun, yakın zamanda yerli tohum üretimi ile ilgili yapılan çalışmaların da netice vereceğinin müjdesini verdi.
Çözüm ve proje üreten bir partiyiz
Özellikle ekonomi noktasında eşsiz projeler ortaya koyduklarını anlatan BTP Kilis İl Başkanı Özkar ise, Prof. Dr. Haydar Baş’ın Milli Ekonomi Modelinin dünyaya mal olmuş bir kurtuluş reçetesi olduğunun altını çizdi. Siyasi hayatı boyunca BTP’nin çözüm ve proje ürettiğini ifade eden Özkar, “Biz çözüm partisiyiz. Merhum Genel Başkanımız dünyada eşi benzeri olmayan bir ilim adamıydı. Biz bunu yıllardır insanımıza anlatıyoruz. Yeni Genel Başkanımız Hüseyin Baş ile partimiz yeni bir ivme kazandı. Her zamankinden daha büyük bir heyecanla milletimize hizmet için siyasi yolumuzda yürümeye devam ediyoruz” diye konuştu.


Eklenme tarihi: 29-01-2021