“İnsanların yalnızca Allah rızası için aç kalacakları bir dünya umuduyla”

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş’tan Ramazan mesajı…

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş Ramazan ayının başlaması münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
BTP lideri, “İnsanların yalnızca Allah rızası için aç kalacakları bir dünya umuduyla… Ramazan ayımız kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş’ın mesajı şu şekilde; “Bir Ramazan ayına daha erişmenin mutluluğu ve huzuru içerisindeyiz. Başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam aleminin bu mübarek ayını tebrik ederim.
Maalesef bu rahmet ayına merhametsizce yapılan zamlarla girdik. Çarşı Pazar ateş pahası. Geçen yıl ki Ramazan fiyatlarıyla bu seneki Ramazan fiyatları arasında uçurum var. Hayat artık çok ama çok daha pahalı, vatandaşın alım gücü çok ama çok daha düşük. Ne yazık ki ülkemiz Türk’e pahalı hale gelirken sıkça ifade ettiğimiz gibi Bulgar’a, Yunan’a, mülteciye, turiste ucuzluk cenneti haline gelmiştir. Ülkemizin biran evvel Milli Ekonomi Modeli temelli milli politikalara yönelmesi elzemdir.
Bu vesile ile bir kez daha Ramazan ayınızı tebrik eder, herkese huzur ve mutluluk getirmesini cenabı Allah’tan niyaz ederim.”

BTP lideri Hüseyin Baş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ise “İnsanların yalnızca Allah rızası için aç kalacakları bir dünya umuduyla… Ramazan ayımız kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ 2021 Tasarım
Tüm hakları Bağımsız Türkiye Partisi’ne aittir. Sitede yayınlanan yazılar, ancak kaynak ve adres gösterilerek kullanılabilir.
Copyright © BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ 2021 Tasarım
Tüm hakları Bağımsız Türkiye Partisi’ne aittir. Sitede yayınlanan yazılar, ancak kaynak ve adres gösterilerek kullanılabilir.
X