Milletimiz Hayal Kurmayı Unuttu

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş memleketi Trabzon’un Akçaabat ilçesinde konuştu.

Türkiye’nin en genç genel başkanı olan Hüseyin Baş, BTP ilçe kongresinin yapıldığı salon girişinde gençler tarafından, “Gençliğin umudu Hüseyin başkan” sloganıyla karşılandı.

Büyük bir katılım ve coşkunun olduğu programda konuşan BTP Trabzon İl Başkanı Nihat Hekimoğlu, “Haydar hocamız bugün bizim aramızda yok ama işte evladı var, evlatları var. O’nun bize bıraktığı ve bizim hiçbir zaman vazgeçmeyeceğimiz mirası olan Hoş Geldin Atatürk anlayışı var, Milli Ekonomi Modeli var, Ehl-i Beyt Külliyatı var.” dedi.

BTP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Emre Polat ise, “Biz bu topraklarda herkesin huzur içinde, refah içinde yaşayacağı güçlü Türkiye’nin temellerini hep birlikte atacağız.” İfadelerini kullandı.

“Gençliğin umudu Hüseyin Başkan”

Konuşmasına “Bağımsız Türkiye’nin aslanları, Bağımsız Türkiye’nin fedakâr anneleri, babaları, çocukları… Bağımsız Türkiye idealinin gelecekleri hepiniz hoş geldiniz.” cümlesiyle başlayan BTP liderinin konuşması sık sık “Gençliğin umudu Hüseyin başkan” sloganıyla kesildi.

Sloganlara, “Bu gençler, bu salon sadece Akçaabat’ı değil Türkiye’yi önümüzdeki seçimde alabilecek kuvvete, kudrete sahiptir Allah hepinizden razı olsun.” şeklinde karşılık veren Hüseyin Baş, “Bağımsız Türkiye Partisi size hizmet için vardır.” dedi ve şöyle devam etti;

“Gençler burada bağırıyor, elleri patlayıncaya kadar alkışlıyor. Niye biliyor musunuz? Beni, sevdikleri için değil burada bir umut gördükleri için… Bunlar gençliğin umudunu tükettiler.”

blank

“Milletin zaten gerçeği yok hayali de kalmadı”

Parti sloganı olan ‘Var bi hayalimiz’e dikkat çeken BTP Genel Başkanı Baş, “Bizim sloganımız ‘Var bi hayalimiz.’ Bu slogan herkesi heyecanlandırdı. Neden? Millet hayal kurmayı unuttu, milletin zaten gerçeği yok hayali de kalmadı. Biz milletin hayallerini gerçekleştirmek için yola çıktık. Allah hepimize bunu yapmayı, yapabilmeyi nasip etsin. Bu davanın önderlerinin, bu davanın kurucularının ve bize bu davayı yaşamayı, yaşatmayı öğreten ebedi genel başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş’a layık olmayı Allah hepimize nasip etsin.” dedi.

“Kaybolan değerlerimizi geri kazandıracağız”

Gelinen noktada Türkiye’nin değerlerinin bir bir yok edildiğini belirten Hüseyin Baş şöyle devam etti; “Tüm değerlerimizi bitirdiler. Bu salonda merhum genel başkanımızın katıldığı son programın adı ‘Kaybolan Değerlerimiz’di. Ülkemize değerlerini geri kazandırmamız lazım. Arı gibi çalışacağız. Bu vatan için canını vermiş insanları torunları olarak üzerimize düşeni yapacağız ve Allah’ın izni ile iktidarı kazanıp bu ülkeyi düzlüğe çıkaracağız. Biz kimin torunuyuz, kim bizim atamız? Atatürk’ün! Biz Atatürk’ün torunları bu ülkeyi kurtarmaya geliyoruz, hayırlı olsun uğurlu olsun.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ 2021 Tasarım
Tüm hakları Bağımsız Türkiye Partisi’ne aittir. Sitede yayınlanan yazılar, ancak kaynak ve adres gösterilerek kullanılabilir.
Copyright © BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ 2021 Tasarım
Tüm hakları Bağımsız Türkiye Partisi’ne aittir. Sitede yayınlanan yazılar, ancak kaynak ve adres gösterilerek kullanılabilir.
X