Sen bize umut oldun !

BTP’den kongre öncesi sıra dışı video…

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) 8. Olağan Büyük Kongresi 20 Mart Pazar günü Başkent Ankara’da Ulus’taki Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Oy kullanacak olan 1358 delegenin yanı sıra, Türkiye’nin dört bir yanından büyük bir katılımın beklendiği kongre için genel merkezde hummalı bir çalışma sürüyor.
Genel Başkan Hüseyin Baş’ın tek aday olduğu kongrenin sloganları “At Bi Format”, “Türkiye’yi Yönetecek Gençler Aranıyor” ve “Gençler Halleder” olarak belirlendi.

Pazar günü Ankara’da yapılacak büyük kongreye hazırlanan Bağımsız Türkiye Partisi’nin (BTP) sosyal medya hesaplarından dikkat çekici bir video paylaşıldı.

BTP için hazırlanan ‘Sen bize umut oldun’ isimli yeni marşa yer verilen videoda, genel başkan Hüseyin Baş’a ait sıra dışı görüntüler de bulunuyor.

Bugüne kadar ekonomiden dış politikaya, gençlikten yapay zekaya kadar her konuda yaptığı açıklamalarla dikkat çeken BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş’ın videoda gençlerle yaşadığı coşkuya yer veriliyor.

Partinin resmi hesabında yayınlanan video, ‘Uğur Akyürek bize marş yapmış, pazar günü söylüyoruz başkanım’ denilerek paylaşıldı.

Bu paylaşımı kendi hesabından paylaşan BTP lideri de ‘Aldığım duyumlara göre dahası da geliyormuş.’ ifadelerini kullanarak, benzer yeni sıra dışı videoların devamının geleceğinin sinyalini verdi.

blank

BTP lideri çarpıcı mesajlar verecek

Pazar günü gerçekleştirilecek BTP 8. Olağan Kongresi’nde konuşacak olan BTP Lideri Hüseyin Baş ekonomiden dış politikaya kadar geniş bir yelpazede değerlendirmelerde bulunacak.

Prof. Dr. Haydar Baş saygı ve özlemle anılacak

BTP 8. Olağan Büyük Kongresi’nde, 14 Nisan 2020’da Hakk’a yürüyen merhum genel başkan Prof. Dr. Haydar Baş da, özel bir sinevizyon gösterisiyle anılacak.
Prof. Dr. Haydar Baş’ın vefatının ardından Hüseyin Baş, 18 Ekim 2020’de gerçekleştirilen olağanüstü kongrede BTP genel başkanlığına seçilmişti.

blank

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ 2021 Tasarım
Tüm hakları Bağımsız Türkiye Partisi’ne aittir. Sitede yayınlanan yazılar, ancak kaynak ve adres gösterilerek kullanılabilir.
Copyright © BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ 2021 Tasarım
Tüm hakları Bağımsız Türkiye Partisi’ne aittir. Sitede yayınlanan yazılar, ancak kaynak ve adres gösterilerek kullanılabilir.
X